Форум смугастих шкарпеток

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Флуд » подія дня


подія дня

Сообщений 1 страница 30 из 61

1

в цій темі пропоную писати те,що стало для вас подією дня,тобто,найважливіше з всього ,що сталось за день.наприклад в мене це те,що ми почали копать картошку і я наважився сходити покупатись зранку/добре,шо нічо не атмарозив...:-D

0

2

АЦЦКІЙ СОТОНА написал(а):

добре,шо нічо не атмарозив...:-D

У вас там шо - холодно?!?!?!  Ми два дня назад в 6 ранку в річці купались: освіжає...
   
  У мене подія не дня, а скажем так тижня - ми картошку вже викопали!!!!! УРА, УРА, УРА!!!!!!

Отредактировано Vampir (29-Aug-2007 19:46:21)

0

3

А нащот дня - то в мене він сьогодні останній вдома! Завтра їду в нашу доблесну столицю гризти граніт науки! Стрьомно трохи...

Отредактировано Vampir (29-Aug-2007 18:40:29)

0

4

дада,я сьодні став повноцінним студентом-це подія місяця!я радий нєтуслов.доречі,в суботу прийду ше в школу-нема пар!!!

0

5

АЦЦКІЙ СОТОНА написал(а):

доречі,в суботу прийду ше в школу-нема пар!!!

Вай-вай...
Во везуха - нема пар в суботу!

Подія дня - вірите, ще ніколи не була в інтернет-клубі.

0

6

ну й шо?я тож там не був!гиги,ця тема може стати моїм блогом...*yahoo*!моя техніка накрилась і не знаю,коли ше сюда зайду,надіюсь,завтра!в суботу не прийшов в школу,бо був на міських змаганнях з кросу.сорь...

0

7

АЦЦКІЙ СОТОНА написал(а):

в суботу не прийшов в школу,бо був на міських змаганнях з кросу.

Нічого собі! Та ти молодець!

0

8

да,я був єдиний першокурсник в команді,а там 8 чєлів,і ше мене поставили бігти останнім,тобто на фініш!та хоч я й пробіг найкраще в команді-3.03 хв-1 км,та це не помогло-ми 5 місце!:-(зато фізрук дозволив мені не ходить на фізру і на ДПЮ!в ту ж суботу я грав в шахи з тренером шашково-шахового клубу БІЛА ТУРА і він мене зацінив,отож завтра я там буду грати,заодно запишусь!сьодні ходив в податкову-мені видали ідентифікаційний номер!

0

9

гг,сьодні отримав першу двойку з укр.літ за д/з,а точніше за його відсутність,нада виправить...по нету грав в шахи з бразильцем з вискоким рейтингом,і виграв!це для мене найкрутіша перемога в неті!але якийсь галімий сьодні день

0

10

сьогодні приїхав додому з Києва!  :)

0

11

Vlik написал(а):

сьогодні приїхав додому з Києва!

А я вчора! Спочатку мене провожали там (весело було), потом мене зустрічали тут (приятно однако), а сьогодні, якшо не прогорить знов будем гуляти - видержати б таку нагрузку!!!

0

12

Перший раз за сім років була в краєзнавчому музеї.

0

13

я навіть знаю по якому поводу.сьодні поняв,шо в мене є ще один справжній друг.

0

14

Купив рака в акваріум. такий прикольний - синій  :)

0

15

Відкормлювати збираєшся? :D  :D

0

16

попрошу не флудити!:-D:р!сьодні отимав першу 5 по контрабасу!

0

17

Dominica написал(а):

Відкормлювати збираєшся?

ага, а потом зїсть з голодухи, студент все-таки. Жалко рака. Він же ні в чому не винен!!!

0

18

Vampir написал(а):

Жалко рака.

Во, ГАД! А як влітку печерував раків по всій річці, а тоді сам зжер, шоб ніхто не бачив, то не жалко було???

0

19

А вони ж, бідненькі, так пищать, коли їх варять :sorry:

0

20

ууу,шакали!загадили мій так сказать блог!я сьодні з 3-м курсом пиво пив і в футбол грав

0

21

АЦЦКІЙ СОТОНА написал(а):

ууу,шакали!загадили мій так сказать блог

Ти шо?? Який ік бісу блог? Тут доля ракаків вирішується!!

0

22

та ї.в я ваших ракаків.я зараз в село їду в маршрутці.сьодні випровадини...ух!

0

23

сьогодні ніякої події  :/

0

24

Vlik написал(а):

Тут доля ракаків вирішується!!

Це як - ракових каків? :D

0

25

Подія дня - пройшла в другий тур Флєкса, завтра на другий йду... уххх, казали, що там 180 питань (аудіювання) :bad:

0

26

г.не заздрю,це ж на годин 4-5!гульнув добре ,аж занадто

0

27

Ага, мені повезло, що мене на 9 годин поставили. А то поставили б на 13 - весь день коту під хвіст.
Сам тур проходить 85+35 хвилин, дві години. Але скільки анкети заповнювати, ждати, відмічатися...
Мені так соромно за то, що я награмузляла в питаннях на психологічні якості :rtfm:
Сама на себе зла, та ще й по обсягу маловато.

0

28

- прогуляв пару

0

29

оце так подія!:-Dа ми бухали і нас вахтьори попасли,ненаю,шо нам буде!

0

30

нічого вам не буде
але все-одно вахтьори - non limitus homo dolbojobus  :P  (не всі звичайно)

0


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Флуд » подія дня