Форум смугастих шкарпеток

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Тести » Тест, який вас здивує


Тест, який вас здивує

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://funpage.ru/fun/test1/
Ось він, той тест. Мене не дуже здивував, але дуже здивував мою сестру.

0

2

тест як тест, на мене не подіяв - я загадав зелену лопату - попав у 2%... прикольно

0

3

А в мене молоток, але зелений(мій улюблений колір:))!

0

4

А я не вїхав у прикол  :blink:

0

5

розумієш, у тому тесті тебе хочуть задовбати, а дратівливість і нервозність, доведено, до речі, асоціюються з червоним кольором і молотком
Оце і все

0

6

я загадав сині плоскогубці  ^_^  така фігня вийшла. не знаю. тест тупий, мене не здивував як бачите...

0

7

Загадала, як і !!!---Murrli---!!!, зелений молоток. Спочатку хотіла рубанок, але потім передумала і взяла інструмент попроще :)

0

8

Ще один тест, який має дивувати:

2+3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

4-5
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
232-2-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4+5-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Русский поэт?





























Домашняя птица?



























Фрукт?





































Вы сказали Пушкин, курица, яблоко?

0

9

Пушкин да, але мандарин і попугай)) Я не настільки банальна!!! На таких розрахований цей тест! а я - тільки на 33,333....333 % банальна, ясно??? :swoon:

0

10

Чшшшш, спокійніше, не хвилюйся так :D Ніхто не збирався казати, що ти банальна більше ніж на 33,(3)% :lol:

Я сказала курка, але Лермонтов і нектарин. Ну не знаю я нормальних домашніх птахів :

0

11

та яне хвилююсь))) просто обурило трошка... шо ж вони думають, що всі ми будем однаково відповідати??

0

12

Ну та певно, що так і думали :D
Принцип такий самий: ти дратуєшся, віднімаєш-додаєш трицифрові числа, і більше ні про що крім пушкіна не думаєш :)

0

13

ну а якщо додавання-віднімання не робить мене дратівливою??

0

14

То ти би придумала когось кращого за Пушкіна :-D
нє-нє, ми зрозуміли, тобі за півроку ще не набрид той кучерявий дядько :-P

0

15

але хто оце придумав в школі створити музей Пушкіна! хіба що якася зАучка, що хоче похвалитись перед різними гостями в школі і перевірками, їх же завжди водять по всіх таких кабінетах

0

16

Ну.. якщо чесно, за півтора року я ні разу не бачила ніяких гостей - того тоже не знаю, нащо такий кабінет :lol:
нє - знаю - це пропаганда Пушкіна серед людей, в яких англійська проходить у підсобці :tongue:  :lol:  :rolleyes:

0


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Тести » Тест, який вас здивує