Форум смугастих шкарпеток

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Задачки » Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)


Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)

Сообщений 61 страница 65 из 65

61

1. Є дві свічки: велика і мала. Яка з них символізує життя дитини?
2. У дверях тільки що появився чоловік. Він був повністю мокрий, але одежа на йому була суха - чому?

0

62

Про дірку - не буде.
Про свічки - велика.
Про мокрого дядька - він був спітнілий.

0

63

Ну чого про дядька у всіх перше питання - він був спітнілий? :)  Ні, цікавіше =)
А дірка - то взагалі дуже підступне питання =)

0

64

Як відомо, усі слов'янські жіночі (українські або російські) імена закінчуються на -а або -я. Тим не менше, існує одне українське ім'я, яке не закінчується ні на -а, ні на -я. Назвіть його.

Поряд з берегом із спущеною на воду мотузяною драбиною стоїть корабель. У драбини 10 сходинок. Відстань між сходинками 30 см. Сама нижня сходинка торкається поверхні води. Океан сьогодні дуже спокійний, але починається приплив, який піднімає рівень води за годину на 15 см. Через скільки часу покриється водою третя сходинка мотузяної драбини?

Професор лягає спати о 8 годині вечора і заводить механічний будильник на 9 годину ранку. Скільки часу буде спати професор?

Відомо, що у світі прапори країн складаються принаймі з двох кольорів. Тим не менше, є одна така країна, прапор якої одноколірний і не має на собі абсолютно ніяких позначок. Назвіть цю країну.

0

65

професор буде спати одну годину

0


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Задачки » Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)