Форум смугастих шкарпеток

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Задачки » Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)


Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)

Сообщений 1 страница 30 из 65

1

1. Яке прізвище машиніста?
Відомо наступне:
1). Прізвища машиніста паровоза, кочегара й кондуктора (але не обов'язково в такому ж порядку) - Ковальов, Петров, Смирнов.
2). Прізвища пасажирів - доктор Ковальов, доктор Петров, доктор Смирнов.
3). Доктор Ковальов живе в А.
4). Кондуктор живе по середині шляху від А до В.
5). Пасажир, що носить те ж прізвище, що й кондуктор, живе у В.
6). Доктор Петров заробляє щомісяця 25000 карбованців.
7). Пасажир, що живе дуже близько від кондуктора, заробляє рівно в 3 рази більше, ніж кондуктор.
8). Смирнов виграв партію в шахи у кочегара.
Яке прізвище машиніста?

2. Пігулки (складність: 9/10)
Ви захворіли, пішли до лікаря котрий дав вам по три пігулки у баночках А та В. Пігулки ідентичні зовні, але мають різний ефект. Ви повинні кожен день випивати разом пігулку із баночки А та пігулку із баночки В, так протягом трьох днів. Рецепт не можна порушувати. Але вранці після першого дня ви побачили, що на столі лежать три пігулки, баночка В порожня, а в баночці А лише одна таблетка. Як вам діяти, щоб закінчити лікування не порушуючи рецепту?

3. Дивний звичай
У деякій державі був такий звичай: Кожен засуджений на смерть, перед смертю тяг жереб. Він діставав з ящика один з двох папірців. На одному було написано "Смерть", на іншому - "Життя". Якщо він діставав папірець "Смерть" - його страчували, "життя" - відпускали.
В однієї людини, що жила в цій країні, були вороги, які оббрехали його, і домоглися, щоб того стратили. За день до жереба вони пробралися в суд і замінили в ящику папірець із написом "Життя" на папірець із написом "Смерть". У такий спосіб у ящику тепер було 2 папірця, і на обох було написано " Смерть". Людину повинні були стратити в будь-якому випадку.
Але друзі тієї людини довідалися про хитрощі ворогів й попередили його. Вони порадили засудженому розповісти про все суду, щоб суд замінив папірці й був проведений правильний жереб. Але засуджений сказав, що все гаразд. Ранком він підійшов у суді до ящика й витяг звідти один папірець... Зробив щось... і був звільнений! Що він зробив?

4. Час
У мене немає кишенькового (наручного) годинника, а тільки настінний, який зупинився. Я пішов до свого знайомого, у якого годинник завжди ідеально показує час, довідався котра година й, довго не затримуючись у нього, повернувся додому. Вдома я швидко все підрахував і поставив стрілки свого годинника у положення, що відповідає вірному часу. Як я це зробив, і який був хід моїх думок, якщо я заздалегідь не знав, скільки часу займе дорога до мого знайомого?

5. У підвалі
Є підвал, у якому знаходяться 3 лампочки. Вимикачі від цих лампочок перебувають поза підвалом так, що навіть при відкритих дверях у підвал, не видно чи горять лампочки. Як, увійшовши всього 1 раз у підвал, визначити, який з 3-х вимикачів, якій лампочці відповідає?

6. Проста математика (складність: 1/10)
(8 + 12 - 20) = (10 + 15 - 25)
Виносимо за дужки загальний множник:
4 (2 + 3 - 5) = 5 (2 + 3 - 5)
Скорочуємо (2 + 3 - 5) з кожної сторони й одержуємо:
4 = 5.
Де помилка?

0

2

Мля,баночки-це Не Так Уж І Важко!якшо Така Фігня Сталась,то Нада Порізати Таблетки На 2 Рівні Часті.тоді Ми Знаєм,шо На Столі Будуть 2 А-частинки І 4 Б-частинки.а Таблетку З Банки А Теж Ріжем І По Частині Кожен День.3 Порізані Інші,то З Них Береш По Частинці З Кожної.фсьо!

0

3

Про Чувака,шо Мають Повісити,то Там Дєцкій Лєпєт-паходу Чєл Захавав Бумашку,а Оскільки На Обох Було Написано Смерть,то Коли Судді Перевернули Іншу Бумашку І Побачили,шо Там Смерть Пише,то Вирішили,шо В Нього Була Бумажка З Написом Життя

0

4

Коли Виносиш Спільний Множник За Дужки,все Одно Рівняння В Дужках Буде Дорівнявати 0,тобто Його Розв'язання.4 Множим На 0 -буде 0.так Само 5 Множим На 0-буде Теж Нуль!

0

5

Звісно Найпростіше Позичити В Друга Годинник,ну Це Ж Друг,не Дасть Шоль?:-dякщо Той,в Кого Годинник Зупинився,побачив Це Відразу,то Наприклад Годинник Зупинифся 0 12 Годині Дня,тоді Треба Відразу Перти До Друга І Дивитись Скікі Часу.наприклад,прийшовши До Нього,було 12:30.тоді,прийшовши Додому,буде Приблизно Час Дня.іншого Способу Не Придумав Я

0

6

Ага...
Досить важка задачка. Я зо три години думала. Правда, з перервами :)

0

7

Ну і маленькі питаннячка, теж зовсім некалорійні.

0

8

Що таке: чорне, на одній нозі?

0

9

Одноногий негр.
Чорне і на двох ногах. Що це?

0

10

Два одноногих негра. все зрозуміло...

0

11

Чому зрозуміло? Це двоногий негр!
А як щодо "Чорне, на трьох ногах"?

0

12

3 Одноногих Негра Або 1 Двоногий І 1 Одноногий!так?а Що Чорне,без Ніг,і Стоїть?

0

13

Чорне на трьох ногах - рояль.
А чорне на чотирьох ногах - одноногий негр за роялем!  :lol:

Отредактировано Vlik (04-Aug-2007 21:43:05)

0

14

А Біле На Трьох Ногах?одноногий Білий Грає На Роялі

0

15

:cool: Маю до вас кілька легеньких запитань:
1. Чи може страус назвати себе птахом?
2. Коли хлопця можна назвати жіночим ім'ям?
3. З задуманого слова викинули букву. Залишилася лише одна буква, хоча задумане слово складається з 6 букв. Що це за слово?
4. Під яким деревом сидить курка, коли йде дощ?

0

16

1. Ні, він не вміє говорити.
2. тоді, коли в нього жіноче ім'я)) Просто існують імена, якими називають і дівчат, і хлопців (Саша, Женя etc.)
3. ??? Треба подумати трішкі
4. Під мокрим

0

17

3. Це буквар?

0

18

я тож думав,шо буквар,але викинули не буква,а букву.якшо це й справді буквар,то це дибілізм!

0

19

розумієш, з задуманого слова викинули букву "р", а залишилася одна "буква"

0

20

!!!---Murrli---!!! написал(а):

розумієш, з задуманого слова викинули букву "р", а залишилася одна "буква"

Правильно мислиш!
1,3,4 - правильно! 2 - НІ

0

21

добре, тоді хлопця можна назвати жіночим ім'ям, коли в нього і є жіноче ім'я

0

22

а,блін,точно...:-l

0

23

неправда! попарте мозги  :P

Отредактировано Vlik (15-Aug-2007 21:20:35)

0

24

тоді, коли хлопець ЧМО, саме справжнє ЧМО!!!

0

25

А що ЧМО - це жіноче ім'я? Ви мене дивуєте, невже ніхто не дасть відовідь на це запитання?

0

26

ТОді коли хлопчик народився дівчинкою!!!

0

27

І шо? Тоді він не хлопчик, а дівчинка.

0

28

хлопчика можна назвати дівчинкою тоді, коли він грає роль дівчинки

0

29

це вже близько, але ця роль притаманна людям обох статей. давай конкретну в-дь. В якому випадку хл можна назвати дівчинкою??

0

30

Може це трохи тупо, але тут всі задачі з заковикою - коли хлопчик ВІДКЛИКАЄТЬСЯ на ім'я дівчинки?

0


Вы здесь » Форум смугастих шкарпеток » Задачки » Маленькі, худенькі, некалорійні задачки =)